Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rowele

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

78 000 zł4 320 m² 18,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w malowniczej miejscowości Rowele, gm. Rutka Tartak, powiat Suwalski. Grunt o pow. 4320 m2 - usytuowany jest ok. 30 km od Suwałk. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rowele

Rowele,podlaskie

540 000 zł125,70 m² 4 295,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 848 m²

Prezentujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony na dużej działce 9395 m2 w spokojnej, malowniczej wsi. Nieruchomość usytuowana jest w Rowelach z dobrym dojazdem do miasta ok 29 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Jeleniewo

Jeleniewo(Rowele + 15 km)

270 000 zł705 m² 382,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***zabudowana działka***gotowe warunki zabudowy***jeleniewo*** Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 705 m zlokalizowana w malowniczej miejscowości Jeleniewo, nieopodal Suwalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Czerwonka(Rowele + 17 km)

243 000 zł4 050 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czerwonka, gmina Szypliszki w powiecie Suwalskim, na sprzedaż działka o powierzchni 4050 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową lub przemysłowo-usługową (możliwość uzyskania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Iwaniszki

Iwaniszki(Rowele + 16 km)

640 000 zł35 m² 18 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 128 m²

W ofercie:**dom 35 m2**staw zarybiony**działka 1,5 h**budynek gospodarczy**winnica** **projekt na dom całoroczny Z wydanymi warunkami na budowę**monitoring** Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wiżgóry(Rowele + 6 km)

107 900 zł5 981 m² 18,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu malowniczą działkę rolną, idealną do realizacji marzeń o własnym siedlisku. Położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł12 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla ambitnych inwestorów z wyobraźnią. Uwaga! Jeśli szukasz czegoś gotowego z pięknie wystrzyżoną trawką to ta oferta nie jest dla Ciebie. Prosimy o uważne przeczytanie treści.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Becejły

Becejły(Rowele + 12 km)

870 000 zł270 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w malowniczej miejscowości Becejły, która jest prawdziwym klejnotem oferującym nie tylko przestronny, zadbany dom, ale także dodatkowy budynek gospodarczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Rowele

Rowele,podlaskie

70 000 zł4 320 m² 16,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę, położoną w malowniczej miejscowości Rowele nieopodal Rutki Tartak ze sklepami, szkołą, urzędem gminy itp. Na działkę o powierzchni 4320 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rowele

Rowele,podlaskie

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:108 625 m²

Prezentujemy siedlisko położone w pięknym miejscu we wsi Rowele w gm. Rutka Tartak na Pojezierzu Północnej Suwalszczyzny. Lokalizacja nieruchomości jest atrakcyjna ze względu na pagórkowate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czajewszczyzna

Czajewszczyzna(Rowele + 11 km)

6 300 000 zł196 515 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja inwestycyjna: blisko 20 ha z własnymi brzegami dwóch jezior w Suwalskim Parku Krajobrazowym Kluczowe parametry inwestycji: powierzchnia: blisko 20 ha Lokalizacja: suwalski Park.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij